Компанія посіла перше місце в рейтингу "Найбільших забудовників Києва" за кількістю введених в експлуатацію квартир з 2019 року.
За даними рейтингу, створеного веб-порталом ЛУН, Stolitsa Group ввела в експлуатацію 3252 квартири в 11 будинках — найбільший показник в Києві.
Темпи здачі в експлуатацію — один з найважливіших факторів надійності забудовника. SG не зупиняється на досягнутому. Вже до кінця 2020 року планується введення ще 16 будинків в 5 житлових комплексах.
Інші досягнення компанії:
Шановні інвестори!
Раді Вам надати звіт з будівельного майданчика ЖК "Варшавський 2".
Фотозвіт перегляньте в Галереї
Будинок 1
Влаштування монолітного каркаса будівлі на рівні 8 поверху.
Кладка стін та перегородок на рівні 2-5 поверху.
Будинок 2
Влаштування монолітного каркаса будівлі на рівні 6 поверху.
Кладка стін та перегородок на рівні 1 поверху.
Будинок 3
Влаштування монолітного каркаса будівлі на рівні 6 поверху.
Кладка стін та перегородок на рівні 4 поверху.
З повагою,
Stolitsa Group